Biz Kimiz

Conseco Enerji, Türkiye ve komşu ülkelerde “yenilenebilir enerji” sektöründe danışmanlık, projecilik, mühendislik, tedarik, montaj ve inşaat hizmetleri vermek üzere, bu sektörde üst düzey yöneticilik yapmış kişilerce kurulmuş bir EPC (engineering, procurement, construction) firmasıdır.

Conseco Enerji, kaynağı doğa olan enerjinin geleceği için doğanın korunmasını en temel ilke edinmiştir. Bu amaçla yaptığı bütün çalışmalarda çevreyi korumayı ve doğaya zarar vermemeyi taahhüt eder.

Conseco Enerji, güneş enerjisi sektörüne ekonomik, güvenli, kaliteli ve hızlı hizmet vermek adına, çözüm ortağı olarak çalıştığı bütün firmaları eğitime tabi tutarak, Alman Güneş Enerjisi Topluluğu’ndan (DGS, Deutschen Gesellschaft für Sonnenenergie) sertifikalı bir solar takım kurmuştur.

Conseco Enerji, yöneticilerinde, çalışanlarında ve çözüm ortaklarında ortaya koyduğu uzmanlık ve kalite kadar, temsilcisi olarak tedarik ettiği solar sistemlerde de Avrupa’nın ve dünyanın önde gelen firmalarından Solitek, Viasolis, ve Fronious ile çalışmaktadır.